
Однотонна футболка з вишитим написом - чорний цвет, ONE SIZE
765 ₴
- В наявності
- Код: 70610
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна футболка з вишитим написом — стильна базова модель з лаконічним акцентом. Напівприталений крій м’яко підкреслює силует, не обмежуючи рухів, а класична кругла горловина додає універсальності. Трикотажна тканина приємна до тіла, добре тягнеться та комфортна для щоденного носіння.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 100% бавовна |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина переду виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 32 см |
| Фасон | напівприталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 8 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | вишивка гладдю |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Основні атрибути | |
| Мoдель | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴




