
Трикотажна футболка з вишитим написом Margaret - чорний цвет, ONE SIZE
860 ₴
- В наявності
- Код: 70200
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажна однотонна футболка з вишитим написом Margaret виконана в напівприталеному силуеті, який акуратно підкреслює фігуру та забезпечує комфорт у носінні. Неглибока кругла горловина надає моделі класичного вигляду, а прямий фасон робить її універсальною для щоденних образів.
Спереду розташований акуратний вишитий напис, що додає виробу стриманого акценту та стильного характеру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 51 см |
| Довжина переду виробу, см | 56 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 31 см |
| Фасон | напівприталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 8 см |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% спандекс |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | напис |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | базовий |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴




