
Оверсайз футболка з вишитими написами - жовтий цвет, ONE SIZE
790 ₴
- В наявності
- Код: 71889
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оверсайз футболка з вишитими написами — стильна та комфортна модель для повсякденних образів. Виріб виконаний в однотонному кольорі, має круглу горловину та опущені плечі, що створює розслаблений і сучасний силует. Прямий фасон забезпечує свободу рухів і зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Жовтий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 100% бавовна |
| Стиль | Діловий |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
| Довжина переду виробу, см | 71 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 38см |
| Фасон | оверсайз |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 12 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | напис |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴




