
Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом - бежевий цвет, ONE SIZE
850 ₴
- В наявності
- Код: 83930
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом — стильна та універсальна модель, яка поєднує комфорт і делікатний акцент у деталях. Виконана з еластичного трикотажу, тканина гарно тягнеться, приємно прилягає до тіла та забезпечує зручність у щоденному носінні. Кругла горловина додає класичної лаконічності, роблячи футболку базовим елементом гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 44 см |
| Довжина переду виробу, см | 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25 см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 4 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | напис |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




