
Оверсайз футболка із мереживом - пудра цвет, ONE SIZE
970 ₴
- В наявності
- Код: 6782
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оверсайз футболка з мереживом — стильне поєднання комфорту та жіночності. Однотонна модель із прямим кроєм має круглу горловину та опущену лінію плечей, що формує розслаблений, актуальний силует.
Мереживні вставки на рукавах і по низу виробу додають образу ніжності та витонченого акценту, роблячи футболку більш елегантною й незвичною для базового гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | мереживо |
| Довжина переду виробу, см | 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | 41 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 14 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴




