
Футболка з мереживними вставками - лавандовий цвет, ONE SIZE
900 ₴
- В наявності
- Код: 9670
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка з мереживними вставками — поєднання базового комфорту та ніжної жіночності. Вільний прямий фасон забезпечує розслаблену посадку, а тонкий трикотаж приємний до тіла та ідеально підходить для щоденного носіння.
V-подібна горловина оздоблена мереживною окантовкою, що делікатно підкреслює зону декольте.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Вид виробу | Футболка |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
| Колір | Лавандовий |
| Довжина переду виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 22 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Романтичний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




