
Укорочене в'язане поло - пудра цвет, ONE SIZE
920 ₴
- В наявності
- Код: 3400
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Укорочене в’язане поло — стильна та жіночна модель із сучасним акцентом. Приталений крій красиво підкреслює силует, а еластична в’язка м’яко прилягає до тіла та гарно розтягується, забезпечуючи комфорт у носінні. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та легко поєднується з різними елементами гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Колір | Пудра |
| Довжина переду виробу, см | 45 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 26 см |
| Фасон | поло |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 3см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴




