
Жіночі джинси skinny з розрізами - блакитний цвет, 38р
800 ₴
- В наявності
- Код: 096
Джинси skinny – базова модель, на основі якої можна створювати спортивні, неформальні та кежуали образи на кожен день.
Завдяки високій посадці, джинси візуально подовжують силует. Застібаються на блискавку.
👗 Ідеально підходять для:
-
повсякденних образів
-
вечірніх луків
-
поєднання з топами, худі, сорочками
-
образів у стилі casual / street style
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

🚀 ПЕРЕВАГИ
✔ Облягаючий фасон skinny — підкреслює фігуру
✔ Висока посадка — акцент на талії
✔ Стильні розрізи — додають трендовості 🔥
✔ Блакитний універсальний колір
✔ Комфортний джинс (тягнеться, не сковує рухів)
✔ Ідеально сідають по фігурі
✔ Базова модель + трендовий дизайн
джинси skinny що струннять ноги,вузькі джинси з розрізами жіночі,джинси skinny під топ жіночі,облягаючі джинси на високій посадці,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 38 |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 30см; 36 - 31см; 38 - 33см; 40 - 35см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 108см; 36 - 109см; 38 - 109см; 40 - 109см |
| Ширина по стьобах | 34 - 41см; 36 - 43см; 38 - 45см; 40 - 47см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 81см; 36 - 82см; 38 - 82см; 40 - 82см |
| Фасон | із завищеною талією |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | з потертостями |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | 36 |
| Розмір жіночого одягу | 38 |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
- Ціна: 800 ₴




