
Джинси жіночі з краплеподібним вирізом спереду - блакитний цвет, 34р (є розміри)
988 ₴
- В наявності
- Код: 2937
Поповни свою колекцію модних джинсів новинкою від LUREX! Вони ідеально підійдуть для весняно-літнього періоду завдяки м'якій джинсовій тканині та модному краплеподібному вирізу на коліні.
Пояс - відрізний з шльовками. Спереду розташовані бічні кишені, ззаду накладні.
✨ ЕФЕКТ, ЯКИЙ ТИ ОТРИМАЄШ:
-
акцент на талії
-
візуально стрункіша фігура
-
“вау-ефект” у будь-якому образі
-
трендовий і сучасний стиль
👗 Ідеально підходять для:
-
вечірніх образів
-
фотосесій / Instagram
-
поєднання з топами, корсетами, укороченими кофтами
-
стильних street style луків
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

🚀 ПЕРЕВАГИ
✔ Унікальний дизайн — краплеподібний виріз 🔥
✔ Висока посадка — підкреслює талію
✔ Тренд 2026 (виділяє з натовпу)
✔ Якісний денім (тримає форму)
✔ Ідеально сідають по фігурі
✔ Блакитний універсальний колір
✔ Створюють ефект “дорогого образу”
жіночі джинси,блакитні джинси жіночі,стильні джинси жіночі,модні джинси жіночі, джинси з високою посадкою,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 34 |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Стан | Новий |
| Вигляд джинсів | Укорочені |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 31см; 36 - 33см; 38 - 35см; 40 - 37см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 108см; 36 - 108см; 38 - 108см; 40 - 108см |
| Ширина по стьобах | 34 - 48см; 36 - 50см; 38 - 52см; 40 - 54см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 77см; 36 - 77см; 38 - 77см; 40 - 77см |
| Фасон | із завищеною талією |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
- Ціна: 988 ₴




