
Жіночі джинси з ефектом two-tone coloring - темно-синій цвет, 40р (є розміри)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 90118
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі джинси прямого крою з ефектом two-tone coloring - це стильний варіант одягу, який відрізняється особливою двоколірною тканиною. Цей ефект надає джинсам унікального та сучасного вигляду.
У моделі пояс відрізний із шльовками.
👗 Ідеально підходять для:
-
стильних повсякденних образів
-
street style луків
-
Instagram / TikTok образів
-
поєднання з базовими топами, худі, сорочками
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

темно сині джинси жіночі, стильні джинси жіночі, модні джинси жіночі,джинси з високою посадкою, трендові джинси жіночі, базові джинси жіночі,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір жіночих джинсів | 40 |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 103см; 36 - 104см; 38 - 104см; 40 - 104см |
| Ширина по стьобах | 34 - 50см; 36 - 52см; 38 - 54см; 40 - 56см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 75см; 36 - 75см; 38 - 75см; 40 - 75см |
| Фасон | із завищеною талією |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | двокольоровий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | 34 |
| Розмір жіночого одягу | 40 |
| Клас | Економ-клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴







