
Жіночі джинси Skater з високою посадкою - синій цвет, XS
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 02365
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі джинси Skater з високою посадкою – це оригінальна модель, яка дозволить вам експериментувати зі своїм образом та виражати свій унікальний стиль. Ці джинси стануть справжнім акцентом вашого гардеробу завдяки своїм особливостям.
Ця модель донизу злегка звужена.
👗 Ідеально підходять для:
-
street style образів
-
повсякденного носіння
-
поєднання з худі, топами, футболками
-
образів у стилі oversize
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

стильні широкі джинси жіночі,
джинси baggy на кожен день,
трендові джинси 2026,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Skater |
| Посадка | Завищена талія |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 33см; S - 35см; M - 37см |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 113см; S - 114см; M - 115см |
| Ширина по стьобах | XS - 52см; S - 54см; M - 56см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 84см; S - 84см; M — 84 см |
| Фасон | із завищеною талією |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | з потертостями |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | XS |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




