
Укорочені двоколірні прямі джинси - чорний цвет, XS
800 ₴
- В наявності
- Код: 151035
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Укорочені двоколірні прямі джинси з високою посадкою — це сучасний елемент гардероба, що дозволяє створювати яскраві та оригінальні образи. Завдяки поєднанню класичного фасону і трендових акцентів, вони стануть ключовою річчю у вашому стилі.
Двоколірний дизайн — це головний акцент моделі.
👗 Ідеально підходять для:
-
повсякденних стильних луків
-
образів з кросівками / підборами
-
Instagram / TikTok стилю
-
поєднання з топами, сорочками, жакетами
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

двоколірні джинси жіночі,джинси cropped жіночі,прямі джинси укорочені,джинси чорні з високою талією,стильні чорні джинси жіночі,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 34см; S - 36см; M — 38 см |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 99см; S - 100см; M - 101см |
| Ширина по стьобах | XS - 42см; S - 44см; M - 46см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 72см; S - 73см; M - 74см |
| Фасон | прямий |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | двокольоровий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




