
Джинси жіночі Вaggy з рваним ефектом - джинс цвет, 36р (є розміри)
1 027 ₴
- В наявності
- Код: 1329
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси жіночі Вaggy з рваним ефектом — це стильний і комфортний вибір для повсякденного образу. Вони мають широкі штанини, які поступово звужуються донизу, створюючи ефект об’ємності та легкості.
Дизайн доповнюється декоративними швами на штанинах, що додає унікальності та підкреслює їх трендовий вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Весна |
| Стиль | Молодіжний |
| Вигляд джинсів | Рвані |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 105см; 36 - 106см; 38 - 107см; 40 - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 74см; 36 - 75см; 38 - 76см; 40 - 77см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Розмір на фото | 34 |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | 34 - 52см; 36 - 54см; 38 - 56см; 40 - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027 ₴






