
Жіночі прямі джинси Straight - джинс цвет, 38р (є розміри)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 3534
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі прямі джинси Straight — класична модель із сучасними деталями, яка стане базовим елементом гардероба.
Мають високу посадку, що підкреслює талію та забезпечує зручну посадку. Прямий крій створює лаконічний силует, підходить для різних типів фігури та легко комбінується з різноманітним верхом.
👗 Ідеально підходять для:
-
повсякденних образів
-
роботи / навчання
-
поєднання з будь-яким верхом
-
casual / street style / базовий гардероб
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

блакитні джинси жіночі,класичні джинси жіночі,стильні джинси жіночі,модні джинси жіночі,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Стиль | Класичний |
| Розмір жіночих джинсів | 38 |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 99% котон, 1% еластан |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 113см; 36 - 113см; 38 - 113см; 40 - 113см |
| Ширина по стьобах | 34 - 44см; 36 - 46см; 38 - 48см; 40 - 50см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 82см; 36 - 82см; 38 - 82см; 40 - 82см |
| Фасон | прямий |
| Склад тканини | 99% котон, 1% еластан |
| Вид виробів | Джинсі |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | 34 |
| Розмір жіночого одягу | 38 |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




