
Джинси Baggy з декоративними швами - блакитний цвет, L (є розміри)
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 80276
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси Baggy з декоративними швами — трендова модель для стильних повсякденних образів. Висока посадка підкреслює талію та формує подовжений силует, а вільний крій у зоні стегон забезпечує комфорт і створює розслаблений street-style настрій.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має практичні врізні кишені спереду та накладні ззаду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 110см; M - 110см; L - 110см; XL - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 82см; M - 82см; L - 82см; XL - 82см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | багі |
| Ширина по стьобах | S - 52см; M - 54см; L - 56см; XL - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см; L - 39см; XL - 41см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴




