
Жіноча куртка бомбер хакі вінтажна розмір S | Oversize бомбер жіночий | Стильна куртка bomber street style (є розміри)
1 027 ₴
- В наявності
- Код: 00006
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міжсезоння – час яскравих експериментів! Жіноча модна куртка зі шкірозамінника у вінтажному стилі підійде не лише до спортивного стилю одягу, а й до міського.
У моделі прямий низ та довгі рукави доповнені манжетами із трикотажу в рубчик. Також у бомбері є невеликий комірець-стійка.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% поліуретан |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Хакі |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Довжина переду виробу, см | S - 50см; M - 51см; L - 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 72см; L - 73см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 40см; M - 40см; L — 41 см |
| Склад тканини | 100% поліуретан |
| Вид виробів | Куртка |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Візерунок | тай-дай |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027 ₴




