
Жіноча подовжена вітровка кремова, Легка демісезонна куртка, Стильна довга куртка M (є розміри)
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 2312
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжена жіноча вітрова куртка — практичний і стильний вибір для прохолодного сезону. Легка, але водночас зручна завдяки підкладці, вона забезпечує комфорт у щоденному носінні, а оверсайз фасон додає свободи рухів і сучасного вигляду.
Модель застібається на блискавку та додаткову планку з кнопками для кращого захисту від вітру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Вітровка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 80% котон, 20% поліестер |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 72см; M - 74см |
| Колір | Кремовий |
| Довжина переду виробу, см | S - 77см; M - 77см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 74см; M - 75см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 42см; M - 43см |
| Склад тканини | 80% котон, 20% поліестер |
| Вид виробів | Куртка |
| Тканина | Полікотон |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴




