
Коротка куртка зі шкірозамінника - чорний цвет, Укорочена шкіряна куртка M (є розміри)
1 870 ₴
- В наявності
- Код: 88360
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка куртка зі шкірозамінника — трендова й ефектна річ, яка поєднує стиль і практичність. Завдяки сучасному дизайну вона легко стане акцентом у будь-якому образі, додаючи йому характеру та виразності.
Модель має відкладний комірець і застібається на кнопки, що робить її зручною та стильною водночас.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид куртки | Коротка |
| Тип тканини | Штучна шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 55% поліуретан, 45% віскоза |
| Колір | Чорний |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 50см; L - 51см; XL - 52см |
| Довжина переду виробу, см | M - 42см; L - 42см; XL - 42см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 71см; L - 72см; XL - 73см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 44см; L - 45см; XL - 46см |
| Склад тканини | 55% поліуретан, 45% віскоза |
| Вид виробів | Куртка зі шкірозамінника |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Кнопки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴




