
Жіноча вітровка-бомбер - коричневий цвет, ONE SIZE
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 257200
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча вітровка-бомбер — стильна та практична модель, яка ідеально підходить для прохолодної погоди та активних повсякденних образів. Виріб поєднує сучасний дизайн і комфортний крій, забезпечуючи легкість у русі та захист від вітру. Бомбер застібається на блискавку, а поверх розташована планка на кнопках, що додає додаткової зручності й стильного акценту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 46 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Куртка |
| Тканина | Плащівка |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | кежуал |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴




