
Сарафан із шкірозамінника на тонких бретелях з кльошною спідницею Fame istanbul - чорний цвет, L
922 ₴
- В наявності
- Код: 5664
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З виробами зі шкірозамінника виходять найефектніші образи. Урізноманітніть свій гардероб стильною новинкою.
Сарафан з відрізним ліфом на тонких бретелях має розширений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Сітка |
| Стиль | Романтичний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30-34см; M - 32-36см; L - 34-37см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 93см; M - 93см; L — 93 см |
| Довжина переду виробу, см | S - 117см; M - 117см; L - 118см |
| Фасон | розширений |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Екошкіра |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Виробник | Fame istanbul |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴





