
Сукня на бретелях у білизняному стилі MAESTRO woman - рожевий цвет, L
464 ₴
- В наявності
- Код: 32981
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З такою елегантною сукнею у білизняному стилі кожна твоя подія буде особливою!
У моделі з глибоким декольте тонкі бретелі йдуть без регулювання довжини. Прямий низ доповнений високим розрізом на лівій нозі, по лінії якого пришиті гудзики верх, до відрізної талії.
Ти можеш поєднувати цю модну сукню не тільки із взуттям на підборах та яскравими прикрасами, а ще й з черевиками на шнурівці та об'ємним светром.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Сітка |
| Обхват талії | 38 см |
| Обхват грудей | 39 см |
| Стиль | Family Look |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 97% поліестер, 3% еластан |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 37см; M - 38см; L - 39см |
| Довжина переду виробу, см | S - 124см; M - 125см; L - 126см |
| Фасон | з розрізом |
| Склад тканини | 97% поліестер, 3% еластан |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | Штучний атлас |
| Візерунок | квітковий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴




