
Однотонний сарафан із резинкою на талії Foli women - м'ятний цвет, L
512 ₴
- В наявності
- Код: 6320
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повсякденне вбрання цілком може бути оригінальним і спокусливим, особливо, якщо це однотонний сарафан на тонких бретелях з пишною спідницею та широкою резинкою на талії.
Наші модельєри вибрали для цього зразка зручну довжину міді: такий сарафан не ховає взуття, закриває коліна, але грайливо відкриває ногу. Тільки погляньте на ці регульовані бретелі. Вони ненав'язливо лягають на плечі і не приховують витончену шию. Сарафан добре фіксується на талії широкою резинкою, тому не піднімається і добре тримає свою вільну форму. Тканина не тягнеться.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | L |
| Тип тканини | Бавовна |
| Обхват талії | 31 см |
| Обхват грудей | 43 см |
| Стиль | Діловий |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% бавовна |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 29см; M - 30см; L - 31см |
| Колір | М'ятний |
| Довжина переду виробу, см | S - 124см; M - 124см; L - 124см |
| Фасон | міді |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Виробник | Foli women |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴







