
Літній сарафан із відкритою спиною - зелений цвет, L
720 ₴
- В наявності
- Код: 02534
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З таким красивим жіночим сарафаном кожна твоя подія буде особливою!
У моделі з глибоким декольте тонкі бретелі йдуть без регулювання довжини. Лінію грудей підкреслює фігурний шов. Низ виробу прямий, спинка відкрита.
Ти можеш поєднувати цей модний сарафан не тільки із взуттям на підборах та яскравими прикрасами, а ще й з черевиками на шнурівці та об'ємним светром. Оформляй замовлення прямо зараз та створювай свій fashion look!
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Зелений |
| Тип тканини | Полікотон |
| Обхват стегон | 64 см |
| Обхват талії | 40 см |
| Обхват грудей | 39 см |
| Стиль | Family Look |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 50% кетен, 50% поліестер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Ширина по стьобах | S - 62см; M - 63см; L - 64см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 37см; M - 38см; L - 39см |
| Довжина переду виробу, см | S - 126см; M - 127см; L - 128см |
| Фасон | з відкритою спиною |
| Склад тканини | 50% кетен, 50% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Полікотон жатий |
| Довжина по спинці, см | S - 86см; M - 87см; L - 88см |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





