
Жіночий сарафан із в'язаним ліфом - бежевий цвет, L/XL (є розміри)
624 ₴
- В наявності
- Код: 25648
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей жіночий сарафан – справжнє втілення елегантності та ніжності. Виготовлений з легкого, ніжного мусліну, він підкреслить жіночність і принесе у повсякденність атмосферу легкості. Цей сарафан вражає своєю простотою та одночасно вишуканістю.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Літо |
| Вид виробу | Сарафан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Сарафан |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | S/M - 125см; L/XL - 126см |
| Довжина по боковому шву, см | S/M - 108см; L/XL - 108см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | L/XL |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | S/M |
| Склад тканини | 87% віскоза, 13% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | пляжний |
| Тканина | Муслін |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S/M — 84 см; L/XL - 88см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S/M - 35см; L/XL - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴








