
Довгий сарафан із резинками на грудях - білий з чорним цвет, M (є розміри)
624 ₴
- В наявності
- Код: 25658
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довгі сукні і сарафани - хіт цього літа! Ця модель від LUREX підкорить твоє серце не лише своїм трендовим фасоном, а й легкою та натуральною тканиною.
Модний сарафан йде на тонких бретелях без регулювання довжини і зверху зібраний на безліч тонких резинок, вшитих по колу. Від грудей виріб плавно розширений.
Низ прямий, а в бічних швах присутні прорізні кишені. Спідниця сарафана має підкладку, яка не дозволяє виробу просвічуватись.
Створюй стильні та комфортні образи на всі випадки життя, вибирай жіночий одяг
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | M |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон сукні | А-силует |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип | Бретелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина по боковому шву, см | S - 112см; M - 112см; L - 112см |
| Ширина по стьобах | S - 78см; M - 79см; L - 80см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
| Колір | білий з чорним |
| Довжина переду виробу, см | S - 130см; M - 131см; L - 132см |
| Фасон | А-силує |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | двокольоровий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴







