
Сарафан максі з леопардовим візерунком - коричневий цвет, M
720 ₴
- В наявності
- Код: 9120
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей жіночий сарафан із трикотажу — втілення елегантності та жіночності. Його силуетний фасон надає образу вишуканості та витонченості, а леопардовий візерунок додає йому зухвалості та сміливості.
Модель зверху йде на тонких бретелях, які мають регулювання.
Верх передньої та задньої частини сарафану всередині доповнений підкладкою з основної тканини, яка дозволяє виробу не просвічується.
Такий сарафан стане ідеальним вибором для тих, хто цінує незвичайний стиль і готовий виділятися на тлі буденності. Він підійде для різних заходів, будь то прогулянка містом або вечірка з друзями, додаючи вашому образу шику та розкоші.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Обхват стегон | 42 см |
| Обхват талії | 32 см |
| Обхват грудей | 38 см |
| Стиль | Casual |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% поліестер |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип | Бретелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 116см; M - 117см; L - 118см |
| Ширина по стьобах | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Довжина переду виробу, см | S - 140см; M - 141см; L - 142см |
| Фасон | максі |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | леопардовий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴






