
Довгий квітковий сарафан зі шнурівкою на спині блакитний , Жіночий літній сарафан максі , Стильна сукня M
720 ₴
- В наявності
- Код: 09166
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка тканина, модний квітковий візерунок і стильний фасон цієї елегантної сукні довжиною максі підкорять серце кожної модниці!
Модель йде на широких бретелях без регулювання довжини, з фігурною лінією ліфа та прямим низом. Спинка по центру відкритата повністю доповнена шнурівкою. На відрізній талії ззаду вшита вузька резинка, а в бічному шві є блискавка. Завдяки довжині максі таке вбрання підходить і для повсякденних, і для вечірніх образів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон сукні | Максі |
| Обхват стегон | 48 см |
| Обхват талії | 40 см |
| Обхват грудей | 46 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% бавовна |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 38см; M - 40см; L - 42см |
| Ширина по стьобах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
| Довжина переду виробу, см | S - 140см; M - 140см; L - 140см |
| Фасон | максі |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | квітковий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴






