
Силуетний сарафан міді з квітковим візерунком - білий з червоним цвет, L (є розміри)
464 ₴
- В наявності
- Код: 9157
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей сарафан — справжній символ жіночності та легкості. Він створений з еластичної тканини з ефектом жатки, яка надає йому особливої витонченості і дозволяє легко підкреслити фігуру. Ніжний квітковий принт додає образу грайливості та романтики.
Бретелі-резинки не регулюються. Спереду сарафан декорований атласним милим бантом, який надає образу романтики та шарму.
Цей сарафан міді ідеально підходить як для повсякденного образу, так і для особливих випадків, додаючи жіночності та стилю вашому образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | L |
| Тип тканини | Полікотон |
| Фасон сукні | Міді |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 95% поліестер, 5% еластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 97см; M - 98см; L - 99см |
| Ширина по стьобах | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Колір | білий з червоним |
| Довжина переду виробу, см | S - 114см; M - 115см; L - 116см |
| Фасон | приталений |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Полікотон жатий |
| Візерунок | квітковий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴







