
Жіночий однотонний розкльошений сарафан - блакитний цвет, S
624 ₴
- В наявності
- Код: 8189
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий однотонний розкльошений сарафан — це легка й універсальна модель, виконана у вільному крої, що дарує комфорт і свободу рухів.
Він має напівкруглий низ, який красиво лягає під час ходьби, створюючи ніжний і плавний силует. Сарафан тримається на бретелях, що регулюються, дозволяючи підлаштувати посадку під себе, додаючи практичності та зручності.
Лише білий сарафан має підкладку всередині.
Така модель ідеально підходить для літніх днів, прогулянок чи відпочинку, поєднуючись із сорочками, сандалями, капелюшками та легкими аксесуарами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% поліестер |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип | Бретелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 99см; M - 102см; L - 105см |
| Ширина по стьобах | S - 70см; M - 72см; L - 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 45см; L - 47см |
| Довжина переду виробу, см | S - 125см; M - 128см; L - 131см |
| Фасон | міді |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Поліестер |
| Візерунок | двокольоровий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴




