
Сарафан на бретелях з воланом - лавандовий цвет, L (є розміри)
800 ₴
- В наявності
- Код: 82130
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сарафан на бретелях з воланом — це ніжна й романтична модель, ідеальна для літнього сезону. Він має довжину міді та приталений верх, який гарно підкреслює талію, переходячи у розкльошений низ, що створює легкий, плавний силует.
Бретелі регулюються, що дозволяє ідеально підлаштувати посадку, а спинка з еластичною вставкою на резинці забезпечує комфорт і гнучкість у ширині.
Особливої чарівності виробу додає широкий пришитий волан унизу, який м’яко коливається під час руху, додаючи динаміки та жіночності.
Цей сарафан чудово пасує до сорочок з коротким рукавом, сандалів, капелюшків і легких аксесуарів, створюючи легкі, літні та романтичні образи.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Лавандовий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Ширина по стьобах | S - 62см; M - 64см; L — 66 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Довжина переду виробу, см | S - 120см; M - 120см; L - 120см |
| Фасон | вільний |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Поліестер |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | S - 120см; M - 120см; L - 120см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




