
Квітковий сарафан на бретелях - блакитний цвет, M (є розміри)
784 ₴
- В наявності
- Код: 9063
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квітковий сарафан на бретелях — це жіночна та романтична модель, що ідеально пасує для літнього сезону.
Має приталений силует і довжину міді, красиво підкреслює фігуру й додає елегантності. Відкриті плечі та тонкі бретелі створюють легкий, повітряний образ, а ряд ґудзиків спереду додає декоративного акценту та робить модель виразною.
У нижній частині переду — розріз, що надає легкості та свободи рухів. На спинці розташовані зав’язки, які дозволяють регулювати обхват грудей для ідеальної посадки, а також схована блискавка, що забезпечує зручне застібання.
Цей сарафан чудово поєднується з сандалями, еспадрилями чи солом’яним капелюшком для створення легкого літнього образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Поліестер |
| Обхват стегон | 45 см |
| Обхват талії | 33 см |
| Обхват грудей | 36 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% поліестер |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застібка | Блискавка |
| Основні | |
| Тип | Бретелі |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 31см; M - 33см; L - 35см |
| Ширина по стьобах | S - 43см; M - 45см; L - 47см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Фасон | міді |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Сарафан |
| Тканина | Поліестер |
| Візерунок | квітковий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Довжина виробу, см | S - 120см; M - 120см; L - 120см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴




