
Жіночий еластичний комбінезон на бретелях - бордо цвет, M (є розміри)
585 ₴
- В наявності
- Код: 4811
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий еластичний комбінезон на тонких бретелях – це стильна та зручна модель, яка чудово підкреслює фігуру. Виконаний із якісного дайвінгу, він гарно тягнеться та м'яко облягає тіло, забезпечуючи максимальний комфорт.
Дизайн доповнений круглою горловиною, що додає елегантності та універсальності образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Том.М |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Дайвінг |
| Тип | Бретелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Комбінезон |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | XS - 125см; S - 125см; M - 127см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 62см; S - 62см; M — 64 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | бордо |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовну |
| Стан | Нове |
| Тканина | Дайвінг |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | XS - 42см; S - 43см; M - 44см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 32см; S - 33см; M - 34см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | XS - 35см; S - 36см; M - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




