
Спортивний комбінезон в рубчик - коричневий цвет, L (є розміри)
455 ₴
- В наявності
- Код: 251027
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний комбінезон в рубчик – це стильний і комфортний вибір для активного способу життя. Виконаний із еластичної тканини, він чудово тягнеться, забезпечуючи ідеальну посадку та свободу рухів.
Модель має тонкі бретелі та закриту спину, що додає зручності та надійної фіксації під час занять спортом чи прогулянок.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | L |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Рубчик |
| Тип | Бретелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Комбінезон |
| Візерунок | рубчик |
| Довжина переду виробу, см | S - 83см; M - 85см; L - 87см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 14см; M - 15см; L - 16см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | S - 31см; M - 33см; L - 35см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 26см; M - 28см; L - 30см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 28см; M - 30см; L - 32см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴




