
Трикотажний комбінезон в рубчик - кремовий цвет, ONE SIZE
1 325 ₴
- В наявності
- Код: 9180
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний комбінезон у рубчик — стильна та комфортна модель, що поєднує зручність і трендовий вигляд. Виконаний із еластичної трикотажної в’язки без підкладки, він м’яко облягає фігуру, підкреслюючи її лінії, але не сковує рухів. Матеріал приємний до тіла й добре тягнеться, забезпечуючи комфорт упродовж усього дня.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 23см |
| Ширина по стьобах | 28см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 68 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 32 см |
| Колір | Кремовий |
| Довжина переду виробу, см | 134 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 51 см |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Вид виробів | Комбінезон |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | рубчик |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴




