
Легкий кардиган із рукавами воланами - кремовий цвет, ONE SIZE
720 ₴
- В наявності
- Код: 060725
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий кардиган із рукавами-воланами — це витончена та жіночна модель, яка поєднує ніжність текстур і романтичні деталі.
Виготовлений з напівпрозорої в’язки, кардиган має приталений силует, що підкреслює фігуру, та застібку на ґудзики, яка додає елегантності. Довгі рукави з воланами створюють м’який об’єм і рухливість, додаючи образу романтики й легкості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Кремовий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Кардиган |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 46 см |
| Довжина переду виробу, см | 43см |
| Довжина рукава від горловини, см | 77 см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 56 см |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Вид виробів | Кардіган |
| Тканина | Бавовна |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




