
В'язаний кардиган з капюшоном - лимонний цвет, ONE SIZE
952 ₴
- В наявності
- Код: 66011
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В'язаний кардиган з капюшоном — легкий і практичний варіант для повсякденного стилю з нотками ніжності. Модель виконана з легкої в’язки, що дозволяє носити її у міжсезоння або прохолодними літніми вечорами.
Застібається на блискавку, має об’ємний капюшон із декоративними мереживними зав’язками, які додають образу витонченості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Кардиган |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Колір | Лимонний |
| Довжина переду виробу, см | 51 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Фасон | з капюшоном |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Склад тканини | 60% поліестер, 40% бавовна |
| Вид виробів | Кардіган |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952 ₴




