
Теплий в'язаний короткий кардиган - світло-коричневий цвет, ONE SIZE
560 ₴
- В наявності
- Код: 257003
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплий в’язаний короткий кардиган — затишна й універсальна річ, що легко доповнить як повсякденні, так і більш вишукані образи. Щільна м’яка пряжа приємно гріє у прохолодну погоду, а лаконічний дизайн робить модель базовою для будь-якого гардероба.
Кардиган має прямий укорочений крій і застібається на акуратні ґудзики, що додає виробу класичної елегантності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Кардиган |
| Тип тканини | Сітка |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина переду виробу, см | 45 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Склад тканини | 76% акрил, 24% поліестер |
| Вид виробів | Кардіган |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴




