
В'язаний вільний кардиган на ґудзиках - бордо цвет, ONE SIZE
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 5101
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний вільний кардиган на ґудзиках — це універсальна базова річ, що поєднує комфорт і стиль. Модель виконана з м’якої, приємної до тіла пряжі, яка дарує тепло та затишок у прохолодну погоду. Однотонна текстура та акуратна в’язка додають виробу елегантності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кардиган |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Колір | бордо |
| Довжина переду виробу, см | 66 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 50см |
| Склад тканини | 39% акрил, 29% поліестер, 14% поліестер, 9% поліамід, 5% вовна, 4% спандекс |
| Вид виробів | Кардіган |
| Тканина | Пряжа |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




