
Кардиган на блискавці з крупної в'язки - бежевий цвет, ONE SIZE
1 455 ₴
- В наявності
- Код: 3036
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кардиган на блискавці з крупної в’язки — теплий, об’ємний та дуже комфортний. Модель коротка, виконана в однотонному дизайні, що робить її універсальною та стильною. Високий комір додає затишку та захищає від вітру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кардиган |
| Тип тканини | В'язання |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
| Довжина переду виробу, см | 51 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Фасон | з коміром |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Склад тканини | 33% акрил, 37% поіестер, 30% бавовна |
| Вид виробів | Кардіган |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴




