
Джинсова жіноча сорочка на металевих кнопках - синій цвет, ONE SIZE
980 ₴
- В наявності
- Код: 2158
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча джинсова сорочка на металевих кнопках — це стильний та універсальний елемент гардероба, який поєднує комфорт і модний вигляд. Вона має класичний відкладний комірець, що додає образу акуратності.
Сорочка застібається на металеві кнопки по всій довжині, що надає їй легкого ковбойського або casual-стилю.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Весна |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 65 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Застежка | Кнопки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴




