
Жіноча сорочка у смужку з рукавами три чверті - хакі цвет, ONE SIZE
585 ₴
- В наявності
- Код: 1263
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сорочка у смужку — це стильна та універсальна модель прямого крою, яка поєднує комфорт і елегантність.
Вона має відкладний комірець і застібається на ґудзики, що додає класичного вигляду. Рукави три чверті також застібаються на ґудзики, що дозволяє регулювати їх довжину для більш розслабленого або строгого образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Весна |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Сорочка |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина по спинці, см | 77 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 63 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 38см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Стан | Нове |
| Тканина | Віскоза |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | сорочка |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




