
Класична сорочка у смужку - темно-червоний цвет, ONE SIZE
833 ₴
- В наявності
- Код: 58411
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична сорочка у смужку — це стильна базова модель, яка поєднує строгість форми та легкість силуету.
Має вільний прямий крій і подовжену спинку, що додає комфорту та робить її універсальною для різних типів фігури. Застібається на ґудзики, має довгі рукави, які можна легко підвернути для більш невимушеного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63 см |
| Довжина переду виробу, см | 67 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Склад тканини | 70% поліестер, 30% бавовна |
| Вид виробів | Сорочка |
| Тканина | Поліестер |
| Довжина по спинці, см | 74 см |
| Візерунок | смужка |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴




