
Класична сорочка з краваткою - молочний цвет, ONE SIZE
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 25319
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична сорочка з краваткою — елегантна та стильна модель, що поєднує стриманість і жіночність. Виконана з приємної до тіла тканини, має відкладний комірець і застібається на ґудзики по всій довжині.
Фасон приталений, із рукавами-ліхтариками на манжетах і напівкруглим низом, що гарно підкреслює фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 49 см |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Фасон | з коміром |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Склад тканини | 92% поліестер, 8% спандекс |
| Вид виробів | Сорочка |
| Тканина | Поліестер |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




