
Сорочка в клітинку з відкладним комірцем - коричневий цвет, ONE SIZE
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 7010
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сорочка в клітинку — стильна та легка модель, що ідеально підходить для повсякденного гардероба. Відкладний комірець і застібка на ґудзики додають класичних ноток, а тонка тканина робить виріб комфортним для носіння упродовж дня. Вільний крій з опущеними проймами створює розслаблений силует і не сковує рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина переду виробу, см | 71 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Фасон | сорочка |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Сорочка |
| Тканина | Бавовна |
| Довжина по спинці, см | 78 см |
| Візерунок | клітина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | кежуал |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




