
Жіночі штани з плащівки зі спідницею - чорний цвет, ONE SIZE
1 360 ₴
- В наявності
- Код: 88230
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі штани з плащівки зі спідницею — трендова модель із виразним багатошаровим ефектом. Легка плащова тканина виглядає стильно, тримає форму та підходить для активного щоденного ритму.
Пояс виконаний на резинці із зав’язками, що забезпечує комфортну посадку та можливість регулювання.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 104 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 71 см |
| Застежка | Зав'язки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% нейлон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Плащівка |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | 56 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 37 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴




