
Жіноча клітчаста спідниця міді з розрізом QU STYLE чорна | Стильна спідниця в клітинку | Спідниця міді жіноча M (є розміри)
312 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 0847
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна спідниця міді в клітинку стане незамінною річчю на кожен день. Поєднуючи її щоразу з іншим верхом, ви отримаєте найрізноманітніші образи щодня.
Модель йде без підкладки і має А-подібний фасон.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QU Style |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Вид спідниці | Міді |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Романтичний |
| Міжнародний розмір | M |
| Застібка | Блискавка |
| Тип тканини | Сітка |
| Тип виробу | Спідниця |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина по стьобах | S - 46см; M - 47см; L - 48см |
| Фасон | з розрізом |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Спідниця |
| Тканина | Полівіскоза |
| Візерунок | клітина |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Сезон | Весна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
| Довжина виробу, см | S - 84см; M - 85см; L — 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴






