
Жіноча мініспідниця сонце-кльош - бордо цвет, ONE SIZE
560 ₴
- В наявності
- Код: 241064
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча мініспідниця сонце-кльош – це стильний і комфортний елемент гардеробу, який поєднує елегантність із практичністю. Її грайливий силует і зручний дизайн роблять цю модель універсальним вибором для різних образів.
Пояс із резинки забезпечує зручну посадку, адаптуючись до форми талії та забезпечуючи комфорт протягом усього дня.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Сезон | Зима |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 47 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | бордо |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Поліестер |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | 30см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴




