
Спідниця-шорти в клітку з гудзиками SOBE - бежевий цвет, S (є розміри)
244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 1193
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шорти з твідової костюмної тканини - ідеальне рішення для офісу. Модель прямого крою з вшитою в бічному шві застібкою-блискавкою. Спереду на шортах розташована вставка з двома рядами ґудзиків, яка імітує спідницю.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Тип товару | Шорти |
| Сезон | Демисезон |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SOBE |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | клітина |
| Довжина по боковому шву, см | S - 34см; M - 34см; L - 34см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S — см; M — см; L — см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Стан | Нове |
| Тканина | Твід |
| Фасон | напівприталений |
| Ширина по стьобах | S - 43см; M - 46см; L - 48см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴




