
Жіночі джинсові шорти з дірками - блакитний цвет, 38р (є розміри)
640 ₴
- В наявності
- Код: 10120
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі джинсові шорти з дірками — це трендовий вибір для яскравих літніх образів. Модель із високою посадкою чудово підкреслює талію та візуально подовжує ноги. Спереду шорти декоровані модними дірками, які надають образу легкого бунтарського настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 36см; 36 - 36см; 38 - 36см; 40 - 36см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 7см; 36 - 7см; 38 - 7см; 40 - 7см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 38 |
| Розмір на фото | 34 |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Молодіжний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | укорочений |
| Ширина по стьобах | 34 - 44см; 36 - 46см; 38 - 48см; 40 - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴




