
Жіночі джинсові шорти однотонні | Стильні шорти на літо жіночі - бежевий цвет, 36р (є розміри)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 00031
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонні джинсові жіночі шорти — це зручна та універсальна модель, яка чудово поєднує комфорт і стиль. Вони мають вільний крій і подовжену довжину, що забезпечує свободу рухів і додає сучасного вигляду.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, а втачний пояс із петлями дозволяє носити шорти з ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 36 |
| Тип товару | Шорти |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Джинс |
| Склад | 100% котон |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см; 42 - 42см |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 53см; 36 - 52см; 38 - 53см; 40 - 54см; 42 - 54см |
| Ширина по стьобах | 34 - 46см; 36 - 48см; 38 - 50см; 40 - 52см; 42 - 54см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 22см; 36 - 22см; 38 - 23см; 40 - 24см; 42 - 24см |
| Фасон | вільний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Вид виробів | Шорті |
| Тканина | Джинс |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | 34 |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴




